טלפון 054.5298827 או 050.2003474 פקס 03.9794620

ייעוץ לעסקים

עלות התדלוק מותירה בימים אלה חור עמוק בכיס של כולנו ומכבידה על הוצאות העסק, ובכן מדוע לשלם יותר? הנני שמח להציע לך הצעת חיסכון מידית ויעילה לעסק שלך. קרא עוד ››

לקוח חדש

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות הינכם מוזמנים למלא טופס קצר ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם עם הצעת חיסכון אטרקטיבית ביותר.

החזר בלו

מהיום אין צורך לאסוף קבלות ולשמור את הדפים הקטנים שהולכים לאיבוד או דוהים, במידה והינך זכאי להחזר בלו, אנו נבצע את שידור הדוח ישירות עבורך ללא עלות.

הטכנולוגיה המתקדמת של מערכות התדלוק מאפשרת לתת מענה לצורכי הלקוחות, מאז כניסת התקנה להחזר הבלו בסולר, החברה משדרת מאות אלפי קבצי עסקאות של לקוחות העומדים בקריטריונים של רשויות המס לקבלת החזר וכך מתאפשר החזר כספי מהיר ללקוחות ללא עיכובים מיותרים ומסורבלים, אנו מבצעים עבורך את הדיווח לרשות המיסים באופן מרוכז אחת לחודשיים, אתה מקבל את הכסף ישירות לחשבון הבנק דבר החוסך לך זמן יקר וכסף רב. ההטבה ניתנת למתקיני דלקן בלבד.

באמצעות האתר של רשות המיסים ניתן לבדוק את זכאות החזר בלו על הסולר לפי מספר עוסק מורשה ואו לפי מספר רכב . אתר רשות המיסים: www.shaam.gov.il/emzakai או בטלפון מענה ישיר 02568780011.

לתהליך הייעוץ צור קשר